W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek
Kufel i Kieliszek Węgrzce Porter Bałtycki Cieszyn Browar
14 marca 2023

Dzień Św. Patryka: 17.03 - Promocje cały tydzień!

Jak co roku w Irlandii dnia 17.03 obchodzimy Dzień Św. Patryka - w Irlandii traktowany jako dzień wolny od pracy! Tradycja polega na noszeniu w tym dniu zielonych ubrań oraz picia irlandzkiej whisky czy zielonego piwa!

My też świętujemy! Przez cały tydzień od wtorku do soboty promocja na Irlandzkie piwa! 

Kup dwa irlandzkie piwa - trzecie kupisz za -20%!

Kup trzy irlandzkie piwa - czwarte kupisz za -30%!

Kup dziewięć irlandzkich piw - dziesiąte otrzymasz za -80%!

Kup piętnaście irlandzkich piw - otrzymaj szklankę O'Hara's GRATIS!

 

Jakie piwa Irlandzkie mamy w sklepie? Przede wszystkim to te z browaru O'Hara's:

O'Hara's Double IPA - to połączenie smaków karmelu i słodu z dobrze wyważoną i wyraźną goryczką. Lekkie nagazowanie pozwala na prześwitywanie pełnego smaku tego Podwójnego IPA. Przy 7,5% abv, wysoka zawartość alkoholu jest zrównoważona karmelową słodyczą i pełnym charakterem słodu.

 

O'Hara's Craft Lager - Helles to tradycyjny lager, który został ręcznie warzony w O’Hara’s dla maksymalnego smaku. O’Hara’s Helles, kilkakrotnie pomieszany, aby stworzyć wyjątkową mieszankę tekstur i aromatów, ma wyższą goryczkę niż główne lagery strumieniowe i zapewnia wyjątkowy smak o czystym, zrównoważonym wykończeniu.

 

O'Hara's Session IPA - Sesysje IPA zostało zaprojektowane tak, aby było lekkie i łatwe do picia, a jednocześnie pełne mocnych smaków tradycyjnego IPA. Warzone w 100% ze słodu irlandzkiego, aby zapewnić jasne, czyste i bardzo rześkie body. To w połączeniu z późnym dodatkiem chmielu, w tym Cascade, Simcoe i Chinook, sprawia, że jest to pełny smak, niesamowicie pijalny IPA.

 

O'Hara's Irish Red - Ten czerwony wyróżnia się w tej kategorii stylu piwa. Ciało słodowe jest równie imponujące jak koźlak, aczkolwiek w wyjątkowo irlandzki sposób. Dzięki niewiarygodnie gładkiej słodowości uzupełnionej karmelowymi tonami i doskonale zbalansowanej goryczce, ta Irish Red jest znacznie bardziej złożona niż jej mainstreamowi rywale.

 

Zapraszamy!

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt