W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek
Tucher Rotbier Hasen Brau Augsburger Hasen Brau Weisser Hase kufel i kieliszek Węgrzce piwo i wino lane
01 sierpnia 2023

Naprawdę konkretne nowości piwne w naszym sklepie!

Ten tydzień na pewno przejdzie do historii w naszym sklepie pod względem zróżnicowania nowości, jakie pojawiły się w sklepie! Mamy aż sześć nowych piwek, każde z nich zaoferuje Wam wyjątkowe doznania! Co dokładnie przyjechało? Zerknijcie poniżej!:
 

Trzech Kumpli Our new IPA needs no introduction (Hazy Rye Micro IPA; 3,3%)

Pierwsza z nowości to kolejne piwko z serii  ONINNI od browaru Trzech Kumpli. Piwo fermentowane jest szczepem drożdżowym, który nadał mu soczystości i “puchatości”, a spora ilość słodu żytniego w zasypie podniosła uczucie pełni. Do chmielenia Hazy Rye Micro IPA użyliśmy Amarillo i Simcoe, czyli dwóch klasyków piwnej rewolucji, które wniosły fantastyczną mieszaninę aromatów cytrusowych, kwiatowych, ale też żywicznych i sosnowych. Znalazł się też tam chmiel Vista – mniej znana odmiana, która wzmocniła smak i aromat cytrusów oraz dodała tropikalne owoce pestkowe.

 

Pohjala Mudcake Banger (Imperial Stout with Chocolate; 12,5%)

Kto był w naszym sklepie to doskonale wie o naszym umiłowaniu do estońskiego browaru Pohjala. Piwo Mudcake Banger było dostępne w naszym sklepie w zeszłym roku - efektem było wyprzedanie go w kilka dni oraz cała masa opinii, że jest to najlepszy przedstawiciel browaru z Estonii.

A mudcake inspired banging Imperial Stout brewed with chocolate and cacao.

 

Funky Fluid Five Fingers Discount (Double India Export Porter; 12%)

Podwójna wersja brytyjskiego klasyka - India Export Porteru, znanego z mocnego chmielenia i intensywnych nut czekolady, kawy oraz tytoniu. Owoc współpracy polskiego Funky Fluid z brytyjskim browarem craftowym Heist z Sheffield.

 

Przetwórnia Chmielu Łuska (Wheat IPA; 6,5%)

Łuska to soczyste, owocowe, mętne pszeniczne IPA. Piękny cytrusowo-tropikalny aromat to zasługa dwóch odmian chmielu - klasycznej Citry oraz Idaho 7. Spróbuj i daj znać jak smakowało!

 

Moon Lark Mirage 3.0 (Session Hazy IPA; 5,4%)

Session Hazy IPA nachmielona w kotle i na zimno odmianami Centennial, Sabro i Citra Cryo. Soczyście zmętnione, pełne i aksamitne w odbiorze piwo o intensywnym aromacie owoców tropikalnych.

 

AleBrowar Free Way (Bezalkoholowa IPA; <0,5%)

Kolarze i kolarzówki! Nareszcie droga jest wolna - można wypełnić bidony aromatycznym i smakowitym, bezalkoholowym IPA i cisnąć przed siebie

 

Zapraszamy po nasze nowości - sprawdź nasze zróżnicowanie styli i znajdź coś w czym się zakochasz!

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt