W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek
Wino Mołdawia Cabernet Sauvignon Liebraumilch Kufel i Kieliszek Węgrzce
08 stycznia 2022

Nowe wino butelkowane w Kufel i Kieliszek!

Nasza najnowsza dostawa to tym razem wina butelkowane!
 
 Czarny Mnich (11%)
Przyjemnie półsłodkie wino mołdawskie wytwarzane z wybornych gatunków winorośli uprawianych na południu kraju . Dzięki dużemu nasłonecznieniu i glebie o dobrej mineralizacji wino to charakteryzuje się intensywnym aromatem, pięknym czerwonym kolorem i wybornym smakiem. W sam raz dla fanów naszego lanego Traminera!
 Kazayak Cabernet Sauvignon (13%)
Wysokiej jakości wino gronowe przygotowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Cabernet Sauvignon uprawianych w południowej Mołdawii w regionie o unikalnym mikroklimacie. Wino o intensywnym ciemnorubinowym kolorze. Posiada bogaty, pełny smak i aromat typowy dla tego szczepu winnego z tonami fiołka.
Tokaji Harslevelu
Doskonałe wino o miodowo-kwiatowym aromacie produkowane od wieków w winnicach podgórza Tokaju, wyjątkowego regionu upraw winogron na świecie. W wyniku dojrzewania wina w piwnicach skalnych uzyskało ono niepowtarzalny aromat i kolor. Obok szczepu Furmint u podnóży Gór Tokajskich uprawiany jest również m.in. szczep Harselvelu. Swą nazwę zawdzięcza liściom, które wyglądem zbliżone są do liścia lipy. Jest to odmiana raczej trudna w uprawie, jednak "gra jest warta świeczki" - tworzy bowiem wina o bogatym, genialnym aromacie.
Liebfraumilch niebieski
Liebfraumilch to reńskie klasyczne, jakościowe białe wino półsłodkie o gładkiej strukturze i powabnym aromacie, powstałe z połączenia dwóch typowych dla tego regionu rodzajów wina: Silvaner i Műller-Thurgau. Winogrona, z których wyrabia się ów trunek poddawane są rygorystycznej selekcji, a samo już wino jest wnikliwie testowane. Saint Urban to wino świeżym i delikatnym gronowym aromacie, eleganckie na każdą okazję. Posiada ładną konstrukcję i wyjątkowy wachlarz aromatyczno-smakowy.

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt