Piwo zubr classic piwo zubr gold piwo zubr premium piwo lane zubr ciemne kufel i kieliszek węgrzce
Piwo Zubr
Produkt czeskiego browaru Zubr mieszczący się w mieście Prerov - często u nas w sklepie mylony z Żubrem, z którym nie ma nic wspólnego .
W naszym sklepie znajdziecie trzech stałych przedstawicieli browaru oraz jednego zmiennego - tj. Lany Zubr ciemny, który wielu osobą bardzo przypadł do gustu! Co jeszcze u nas w sklepie?:
 
Zubr Classic (4,1%)
Piwo żółtawej barwy z gęstą pianą, odznacza się średnią, zaokrągloną pełnością i silniejszym dobrym nasyceniem. Charakterystyczną cechą jest wyższy poziom goryczki o harmonijnym charakterze. Dostępne w 0,5 litrowych butelkach.
 
Zubr Gold (4,6%)
Piwo złotej barwy z gęstą, zwartą pianą, odznaczające się zaokrągloną pełnością i mocniejszym, dobrym nasyceniem. Charakterystyczną cechą jest średni poziom goryczki o delikatnym, harmonijnym charakterze dobrze łączącym smak słodu i chmielu.
 
Zubr Premium (5,1%)
Piwo barwy miodowo-złotej z gęstą, delikatną i trwałą pianą, odznaczające się średnią lub wyższą zaokrągloną pełnością i silniejszym, dobrym nasyceniem. Charakterystyczną cechą jest średni stopień goryczki o delikatnym, harmonijnym charakterze, który zachęca do kolejnego łyku.
 
Piwo Lane Zubr Ciemny (4,1%)
Produkt czeskiego Browaru Zubr, mieszczącego się w mieście Přerov. Piwo barwy brązowo-czarnej z gęstą, delikatną i trwałą pianą, odznaczające się średnią lub wyższą zaokrągloną pełnością i silniejszym, dobrym nasyceniem. Charakterystyczną cechą jest średni stopień goryczki o delikatnym, harmonijnym charakterze, który zachęca do kolejnego łyku.

Piwo Zubr - piwo w butelce i piwo lane

W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: NIECZYNNE

Wtorek - piątek: 13:00 - 19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

Niedziela: Otwarte okazyjnie

(patrz aktualności lub facebook)

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt