W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek
Tucher Rotbier Hasen Brau Augsburger Hasen Brau Weisser Hase kufel i kieliszek Węgrzce piwo i wino lane
18 października 2023

Premiery oraz nowa promocja w naszym sklepie!

Zanim o nowych piwkach - mamy dla Państwa nową promocję w naszym sklepie! Od dziś kupując więcej piwek płacisz mniej pieniędzy! Szczegóły w naszym poście z promocjami i nowościami, który aktualizujemy co tydzień :)

 

Nasze grono pysznych piwek znowu się poszerzyło! Tym razem mamy dla Was trzech Belgów, dwóch Polaków, jednego Niemca i jednego Irlandczyka! Zobaczmy co ciekawego dołączyło na półki!
 

Lindemans Framboise (Lambic)

Framboise - a więc Malina w języku francuskim. Nowe piwo typu Lambic, które pojawiło się w naszym sklepie. Zachęcamy do spróbowania i osiągnięcia ciekawych smakowych doznań! Na półki powrócił również Kriek

 

La Trappe Isidor (Belgian Ale; 7,5%)

Belgian La Trappe Trappist Isid’or jest piwem o stylu Belgian Pale Ale i pochodzi z Belgii. Jest produkowane przez browar La Trappe, który znajduje się w klasztorze O.L.V. Koningshoeven w Tilburgu, Holandia. Browar ten jest jednym z 12 zakonnych browarów na świecie, które otrzymały certyfikat „Authentic Trappist Product” (Autentyczny Trappistyczny Produkt), co oznacza, że piwo jest wytwarzane przez zakonników lub pod ich nadzorem, a zyski przeznaczone są na cele charytatywne i utrzymanie życia zakonnego.

 

Pinta Oto Mata (Rice IPA; 5,8%)

Używając ryżu, bardzo jasnego słodu i chmielu z Antypodów warzymy piwo subtelne w wyglądzie, lecz silne w charakterze. Tak sobie wyobrażamy Japonię. Ty też? Pinta Oto Mata IPA!

 

O'Hara'S (Session IPA; 3,8%)

Sesysje IPA zostało zaprojektowane tak, aby było lekkie i łatwe do picia, a jednocześnie pełne mocnych smaków tradycyjnego IPA. Warzone w 100% ze słodu irlandzkiego, aby zapewnić jasne, czyste i bardzo rześkie body. To w połączeniu z późnym dodatkiem chmielu, w tym Cascade, Simcoe i Chinook, sprawia, że jest to pełny smak, niesamowicie pijalny IPA.

 

Maryensztadt Gose (3,5%)

Kwaśne piwo pszeniczne, o lekko słonym smaku, który uzupełniają nuty kolendry. BARDZO ORZEŹWIAJĄCE, o niskiej goryczce, świetnie gasi pragnienie.

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt