W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek
Piwo z Belgii piwo belgijskie kufel i kieliszek węgrzce
03 kwietnia 2024

Środowe premiery kraftowe!

Ten tydzień przyniósł nam mnóstwo powrotów, ale także dużo PREMIER! Z powrotów cała masa piw z Belgii; Kriek 0,75l. La Trappe, Duvel, Blanche de Namur, La Chouffe, St. Feuillien oraz Chimay. Wróciły także Hazy Delivery oraz Cold IPA z Pinty.

Premierowo przede wszystkim na kranie Pinta Miesiąca Kwietnia "Silver December" (Old School West Coast IPA) oraz w wersji puszkowanej! Sprawdźcie co jeszcze wylądowało na półkach!:

 

Pinta Kwietnia Silver December (Old School West Coast IPA; 7,0%)

Grudzień w kwietniu? W tegorocznej serii powrotów wszystko jest możliwe! Przygotujcie się na gorzkie, wytrawne i jasne West Coast IPA chmielone na zimno odmianami Citra, Centennial, Columbus i Amarillo. Old School w najlepszym wydaniu!

 

Pinta Porter Bay (Porter Bałtycki; 9,0%)

Nie trzeba być portowym tragarzem, aby mieć ochotę na szklankę klasycznego porteru bałtyckiego. To ciemne, mocne i treściwe piwo o słodowym charakterze jest cenione za znakomity balans owocowych, karmelowych i palonych nut. Szukasz czegoś konkretnego? Pinta Porter Bay!

 

Funky Fluid Aloha (American Pale Ale; 4,5%)

Klasyczne dla początków piwnej rewolucji piwo - wytrawne, doskonale pijalne i gaszące pragnienie American Pale Ale nachmielone cytrusowo-tropikalnymi amerykańskimi odmianami chmielu.

 

Funky Fluid Poppin (American IPA 5,8%)

Ipa w nieco bardziej klasycznym wydaniu - z wyższą goryczką, mniej soczysta i owocowa niż piwa w stylu New England. Do chmielenia użyliśmy trzech znanych i lubianych odmian: Mosaic, Citra oraz Sabro

 

Maryensztadt Domówka (Polish Wheat APA 4,5%)

Piwo w stylu Wheat APA, z dużym udziałem słodu pszenicznego, który nadaje gęstości i aksamitnej tekstury. Aromat owocowo-kwiatowy z ziołowym twistem zawdzięcza chmieleniu na zimno polskimi odmianami od Polishhops. Oprócz chmielu Tomyski i Oktawia użyliśmy nowofalowego Vermelho, który wnosi nuty czerwonych pomarańczy i malin.

 

Magic Road Wannabe (Session IPA, 4,7%)

Piwo jasne, niefiltrowane i niepasteryzowane. Session India Pale Ale z chmielami Talus i Nelson Sauvin

 

Nepomucen Warsaw Jungle Massive (Forest Hazy West Coast IPA 6,3%)

W warszawskiej dżungli roznosi się echo muzyki granej specjalnie na 10 lat Warszawskiego Festiwalu Piwa. Chmielone Amora Preta x Książęcy x Zombie

 

Nepomucen Crazy Lines 49# Easy Way Out (New England IPA 6,0%)

Piwo niefiltrowane, pasteryzowane. Chmielone Sabro x HBC 630

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt