W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek
Staropramen Piwo z Pragi Kufel i Kieliszek Węgrzce piwo lane wino lane Staropramen Smichov Staropramen Lezak Staropramen nealko
25 stycznia 2022

Staropramen - Piwo z Pragi

Jan Kohout i Vilem Pick marzyli o stworzeniu idealnego piwa, uwarzonego z wyłącznie najlepszych składników. Po kilku próbach udało im się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Korzystając z oryginalnego chmielu Saaz oraz specjalnych odmian jęczmienia i drożdży, stworzyli piwo znane dzisiaj jako Staropramen.
Gdy pojawia się okazja spróbowania nowego piwa, do głowy przychodzi zawsze jedno pytanie: które piwo wybrać?
Zawsze jest jedna uniwersalna odpowiedź: spróbuj wszystkich, a potem zdecyduj, które będzie „Twoim” – tym piwem, które będzie zawsze na Ciebie czekać w pubie lub lodówce, schłodzone tak, jak lubisz.
Browar Staropramen oferuje wszystkie te ponadczasowe produkty, których musisz spróbować, nawet jeśli świat piwa Cię nie wciągnął. Są to te trunki, które uczyniły browar Staropramen jednym z najlepszych i które przynoszą chwałę praskiemu piwowarstwu na całym świecie. Wybierając piwa Staropramen, nie możesz się pomylić, niezależnie od tego, czy wolisz piwo jasne, ciemne czy po prostu wyjątkowe.
W naszym sklepie znajdziesz trzech przedstawicieli browaru z Pragi:
Staropramen Smichov (4,0%)
Charakterystyczny delikatny zapach chmielu żateckiego przygotowuje kubki smakowe na orzeźwiająco czysty piwny smak z przyjemną pikanterią. Staropramen Smíchov to dobrze uwarzone piwo o wysokiej pijalności i zawartości alkoholu 4%.
Piwo otrzymało złoty puchar na konkursie Pivex 2013 odbywającym się w Brnie, w tym samym roku zostało uhonorowane nagrodą wybór konsumenta.
Staropramen Lezak (5,0%)
Staropramen 12 Lezak to czeskie piwo typu pilsner. Barwa lekko ciemna słomkowa. W zapachu słodowe drożdże, wyczuwalne w smaku słodowe ze słabą goryczką, wysycenie w normie. Doskonale orzeźwiające.
Staropramen nealko (0,5%)
Charakteryzuje się lekko goryczkowym smakiem i mocnym chmielowym aromatem. Bardzo orzeźwiające, świetnie gasi pragnienie. Doskonała jakość i wybitny smak nagrodzony wieloma nagrodami. Jedno z najpopularniejszych piw bezalkoholowych w Czechach.

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt