Piwo znane na całym świecie - Piwo Tucher jest marką piwa znaną na całym świecie. Eksportowane od ponad trzystu lat, do wielu krajów na kilku kontynentach, zostało docenione nawet przez najbardziej wytrawnych piwoszy. Jest piwem zaliczanym do ścisłego grona piw premium. Zdobywa szereg nagród i wyróżnień przyznawanych przez międzynarodowe organizacje.

 

Piwo najwyższej jakości - Piwo Tucher składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych składników naturalnych pochodzących z najczystszych regionów Bawarii. Warzone jest od pięciu do ośmiu tygodni zależnie od gatunku, wg. reinheitsgebot czyli zasady czystości. Nakazuje ona na użycie do produkcji piwa tylko i wyłącznie wybranych składników jak: drożdże, słód jęczmienny, słód pszeniczny, woda źródlana oraz chmiel. Dzięki temu piwo Tucher jest piwem najwyższej jakości, które spożywać można w „czysty” i bezpieczny sposób, z pełną świadomością składników w nim zawartych.

 

Piwo dla każdego - Tucher cieszy się uznaniem entuzjastów piwa, ponieważ każde piwo tej marki posiada odmienny i różnorodny smak. Na rynku dostępny jest szeroki i bogaty zakres piw we wszystkich standardowych opakowaniach. Dla poszukujących piwa o świetnym smaku, ale bez alkoholu Tucher prezentuje w ofercie np. Tucher Hefe Weizen Alkoholfrei, czyli wysokiej jakości bezalkoholowe piwo pszeniczne o intensywnym smaku. Dla odmiany delikatnie goryczkowy Tucher Pilsener jest jednym z najpopularniejszych piw z rodziny marki Tucher. Orzeźwiający smak tego rodzaju piw uwielbiają miłośnicy piwa na całym świecie. W ofercie dostępne są również piwa sezonowe, takie jak Christkindlesmarkt Bier, piwa light czy piwa dedykowane np. dla sportowców czy diabetyków.

Sabaldus

Helles Hefe

Piwo Tucher Sabaldus

Rotbier Naturtrub

Piwo Tucher Rotbier

Urbrau Hell

Piwo Tucher Urbrau Hell

Helles Hefe Weizen bezalk.

Piwo Tucher Hefe Weizen

Lager Hell

Piwo Tucher Lager Hell

Pilsner

Piwo Tucher Pilsner

Helles Hefe Weizen

Piwo Tucher Hefe Weizen

Kristall Weizen

Piwo Tucher Kristal Weizen

Dunkles Hefe Weizen

Piwo Tucher Hefe Weizen

Tucher

W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt