WINO

PIWO

A kto powiedział, że nie możesz? Oferujemy do wynajęcia rollbar do piwa, dzięki któremu na swojej imprezie w ogródku możesz sam rozlewać świeże piwo prosto z kegów do kufla bądź szklanki :)

Rzecz jasna oferujemy również lane piwa wraz z kegami! Jest ich kilka rodzajów z Czech - wystarczy, że zapytasz w sklepie, bądź przez telefon czy mail (m.in. Holba Kvasnicak, Litovel Cerny Citron, Holba Premium, Litovel pszeniczny itd.)

Aby poznać całą ofertę, dostępne piwa oraz cały koszt wynajęcia takiego zestawu to zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze sprzedawcą w sklepie, bądź telefonicznie: 600510936, bądź mailowo: info@kufelikieliszek.pl

Ale bym tak napił się zimnego świeżego piwka na grilu...

W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek

Oferujemy możliwość zakupu naszego wina w KEGach. Frizzante znane w butelce jako Prosecco - to świetna opcja na wesela bądź imprezy. Do zakupionej KEGi wina (za kaucją) wynajmujemy również nalewak. Skontaktuj się z nami i zaoferuj swoim gościom najświeższe produkty - a co najważniejsze również najwyższej jakości.

tel: 600510936

mail: info@kufelikieliszek.pl

Chcesz aby na Twoich wydarzeniach były tylko najlepsze i najświeższe produkty? 

Oferta dla restauracji/domów weselnych/hoteli

Oferta indywidualna

Skontaktuj się z nami telefonicznie (nr. 600510936) lub mailowo (info@kufelikieliszek.pl)  i umów na dogodny dla Ciebie dzień, aby wspólnie wypróbować nasze beczkowe wina oraz dokonać idealnego wyboru na dzień celebracji.

Wino na weselu jest nieodłącznym punktem świetnej zabawy oraz atmosfery celebracji. Ważne, aby nie było tylko dobre jakościowo, ale również dopasowane do menu podawanych dań. U nas w sklepie otrzymasz kompleksową poradę, a także dokonasz wyboru spośród kilkudziesięciu rodzajów wina butelkowanego, lub wybierzesz świeże wino nalewane prosto z beczek.

Jak wybrać to co najlepsze?

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt