W przygotowywaniu!

Piwo i wino lane z beczek
Piwo z Belgii piwo belgijskie kufel i kieliszek węgrzce
05 marca 2024

Wtorek z OGROMNĄ ilością NOWOŚCI!!!

Ten wtorek przyniósł nam aż (UWAGA) 12 nowych piwek! Jak zwykle trochę o nich opowiemy, więc zachęcamy piwoszy do lektury!

 

Pinta Marca Raj z Rajs (Double Rice Galaxy IPA 8,5%)

Z powrotu tego piwa jesteśmy podwójnie zadowoleni. Podwójna dawka ryżu, jasnego słodu i chmielu Galaxy sprawiają, że to IPA jest wyjątkowo jasne i treściwe. To znakomity przykład kontrastu barwy i intensywności smaków! Reedycja Pinty Marcowej z 2015 roku.

 

Nepomucen Pacific Dream (New Zealand West Coast IPA 7,5%)

Seria  Crazy Lines. Intensywnie, chmielowo i bezkompromisowo.

 

Nepomucen Better with Friends (Mosaic x Simcoe x Citra Hazy IPA 6,0%)

W pracy jak i w życiu - najlepiej z przyjaciółmi.  Z ludźmi tworzącymi hurtownię piwa OneMoreBeer łączy nas właśnie taka relacja już od wielu lat. Efekt? Kooperacja jakiej wcześniej nie było. Za przyjaźń!

 

Funky Fluid Spiffy (Session NEIPA 5,0%)

Lekkie New England IPA chmielone odmianami Loral i Mosaic oraz blendem Falconer's Flight. Soczyste, z intensywnymi nutami mandarynek, grejpfruta i owoców tropikalnych.

 

Funky Fluid My Cup Of Tea (Earl Grey IPA 6,6%)

Przed Wami nasze drugie podejście do piw z herbatą. Tym razem zdecydowaliśmy się na wytrawne IPA nachmielone odmianami Cashmere, Citra i Bravo. oraz infuzowane charakterystyczną bergamotkową herbatą Earl Grey.

 

Trzech Kumpli Wonder Haze (Hazy APA 4,8%)

Wonder Haze to nowofalowe American Pale Ale obficie nachmielone fantastycznymi odmianami amerykańskich Mosaic oraz Citra. Intensywny aromat cytrusów i owoców tropikalnych zapowiada zwiewność i lekkość piwa oraz zachęca do pierwszego łyku. Piwo jasne, górnej fermentacji niefiltrowane i niepasteryzowane.

 

Trzech Kumpli Full Citra (Citra Single Hop Hazy IPA 5,6%)

Citra to absolutna supergwiazda wśród chmieli stosowanych przez piwowarów piwnej rewolucji. Od swojego debiutu w 2007 roku chmiel Citra błyskawicznie zyskał miłość zarówno piwowarów jak i fanów piwnego rzemiosła i na zawsze odmienił światowe piwowarstwo kraftowe. Piwo jasne górnej fermentacji, niefiltrowane i niepasteryzowane.

 

Piwne Podziemie Triple Vision (DDH Double West Coast IPA 8,2%)

Podwójna i zarazem podwójnie chmielona IPA, która pomimo swojej mocy zachowała wytrawny, goryczkowy i niebezpiecznie pijalny charakter West Coast IPA.

 

Piwne Podziemie Flower Power (Moder West Coast IPA 6,0%)

Psychodeliczna symfonia amerykańskich, niemieckich i polskich chmieli. To wytrawne IPA jest jak podróż przez słoneczne ulice LA i ruch hippisowski z lat 60tych. Poczuj ciepło ulic Los Angeles pod stopami i zainspiruj się luzem znanym z Big Lebowski i artystyczną magią Wesa Wilsona.

 

Trzech Kumpli American Beauty (APA 5,0%)

Trzymasz w ręku nieskomplikowane piwo, które nie postawi Ci żadnych wymagań. Chcieliśmy uwarzyć coś co odzwierciedli piękno prostego życia: praca, rodzina, przyjaciele, dobre jedzenie, ulubiona muzyka, wyczekiwany piątkowy wieczór z ulubionym, odprężającym piwem. American Beauty to świetne piwo sesyjne, które warzymy nieprzerwanie od 2015 roku. OD tamtej pory zostało wielokrotnie uhonorowane w konkursach piwnych w Polsce i za granicą.a

 

Funky Fluid Hits From The Bong (West Coast IPA 6,2%)

Sing my song, sip all night long. Klasyczna, goryczkowa West Coast IPA pełna żywiczno-cytrusowych akcentów jak za dawnych dobrych czasów.

 

Magic Road Micro Capital (Polish Micro IPA 4,0%)

Polska Micro IPA z chmielami Amora Preta i Książęcym.

Godziny otwarcia:

Wtorek: 16:00-19:30

Środa: 16:00-19:30

Piątek: 13:00-19:30

Sobota: 11:30 - 19:30

W pozostałe dni

NIECZYNNE

Copyright  @JJBIDS 2018-2023

Ul. Warszawska 34

32-086 Węgrzce

Wejście od ul. Oś. Wojskowe

e-mail: info@kufelikieliszek.pl

tel: 600-510-936

Kontakt